Değerli FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) Üyesi, 

FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community), müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Aynı zamanda üye olunurken kullanılan bilgiler (TC Kimlik no, adres, cep telefonu  gibi) kargo gönderimi sırasında Kargo şirketi tarafından talep edildiğinde sistem üzerinden paylaşılır. 

FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) bünyesinde kullanılmaktadır. 

FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community), üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community), e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla Dünyanın en güvenilir ödeme sistemlerinden biri olan IYZICO sistemi üzerinden çalışmakta, hiçbir şekilde FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) arayüzü üzerinden IYZICO sistemi ile banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Üyelerimiz, FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community) başvurarak kendisiyle ilgili;
Kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme,
Kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
Kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
Kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,
İlgili mevzuatta öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, haklarına sahiptir.

FPC Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (Fine People Community), yukarıda yer alan talepler uyarınca, gerekçeli olumlu/olumsuz yanıtını, yazılı veya dijital ortamdan gerçekleştirebilir. Talebe konu işlemlerin bir maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 13. Maddesine göre belirlenen tarife üzerinden ücret talep edilmesi mümkündür.