Marka, kendi için Fine People Community, (#finepeoplecommunity) oluşturmayı hedefler. İyilikle çoğalmak isteyen bu topluluk; doğayı seven, bilinçle tüketen, farkındalığı yüksek; aynı zamanda içinde olduğu doğaya, parçası olduğu topluma ve tüm canlılara karşı tüm iyilik haliyle var olmayı isteyen insanlardan oluşur.

Marka, sosyal sorumluluk ve değer yaratma bilincini kendine temel alır. Satın alınan her parça, satın alan kişiyi #finepeoplecommunity’nin bir parçası yapar ve onun adına proje dahilinde başka bir yardım yapılmasını sağlar.

#finepeoplecommunity’nin mottosu, ‘Sadece iyi olmak’tır. İyi olan her şey ve herkes bu topluluğun bir parçasıdır.

Üretilen tüm giysiler ya da ürünler; onları giyenlerin ya da kullananların doğada oldukları gibi en kendi, en yalın ve en mutlu hallerinde olmasını sağlamayı amaç edinir.  

Fine People Community olarak minimal yaşamdan yanayız. Ürettiğimiz giysilerin, diğer parçalar ile kolaylıkla match edilebilir olması sayesinde dolaplarımızda daha az parça ile, daha işlevsel ve daha bilinçli giyinmeyi destekliyoruz. 

Doğadan aldığımızı, sıfır zarar ile doğaya geri vermeyi hedefliyoruz.

Doğaya ve doğamıza uygun olmayan hiçbir şey FPC’de yer alamaz.

FPC olarak, yüksek tüketim dönemlerinde yer almıyoruz. Bu tüketim çılğınlığının karşısında yer alarak, Slow November gibi oluşumlara destek veriyoruz.

Satın alınan her giysi ile başka bir insana ya da canlıya iyilik yapılmasını sağlıyoruz.