Fine People Community olarak minimal yaşamdan yanayız. Ürettiğimiz giysilerin diğer parçalar ile kolaylıkla eşleştirilebilir olması sayesinde dolaplarımızda daha az parça ile, daha işlevsel ve daha bilinçli giyinmeyi destekliyoruz.

Aynı zamanda Fine People Community çatısı altında sunduğumuz tüm ürünler, bizimle aynı hassasiyeti taşıyan sanatçılar ve üreticiler tarafından üretiliyor. Böylelikle onları da bu iyilik hareketimizle destekleyerek, bizim gibi bilinçli üretim yapan kişilerin çoğalmasına aracı olmak istiyoruz.    

Amacımız hep doğadan aldığımızı, sıfır zarar ile doğaya geri vermek..

Fine People Community’de sunduğumuz ürünler, bizden aldığınız ürünün iyiliğe dönüşmesi için, başka bir fayda yaratma sistemi üzerine kurulu. Aldığınız ürünler ile kısıtlı imkanlara sahip çocuklarımız ya da sokaktaki minik dostlarımız için sizin adınıza yapılacak yardıma kaynak yaratmış oluyorsunuz.

Önemsemek, sevmek bize en «iyi» hissettiren kelimeler. Bu hisleri paylaşmak istiyoruz; o nedenle aldığınız bu ürünün paketine, sokakta yaşayan minik dostlarımızı, onların çoğu hastalığına neden olan pire, bit, kene gibi parazitlere karşı koruyabilmeniz için, tamamen doğal aromalardan yapılmış bir parazit tasması koyuyoruz. Bu tasmayı minik dostumuza takıp onun mutlu olmasını sağlamak iyi fikir, değil mi?

Eğer minik dostumuzla beraber fotoğrafınızı

#finepeoplecommunity ile paylaşırsanız, hesabımızda yer vermekten büyük mutluluk duyarız!  

Çünkü, günün sonunda her şey, her birimizin birlikte «iyi olabilmesiyle» ilgili.